MP3 SPORT 350CC LT ABS E4

MP3 SPORT 350CC LT ABS E4

MOTOR

Sıvı soğutmalı ve elektronik enjeksiyonlu, 4 zamanlı, 4 supaplı, yeni 300 cc hpe motor (High Performance Engine) daima yüksek performanslar ve yakıt tüketiminin daha fazla kontrol edilmesini sağlar. Bunun yanı sıra, yeni Piaggio MP3 300 hpe Sport'un sahip olduğu motor, bir yandan gazın cevabına maksimum tepkiyi verirken, diğer yandan, her türlü yolculuğa uygun olduğunu kanıtlayarak, otoyol seyahatlerine tamamen uygun bir maksimum hız sağlar.

Sportif karakterli

Ön siper üzerindeki “kravat”, orta konsoldeki kalın bantlar ve yolcu tutamakları gibi, mat siyah renginde birçok detayları ona daha belirgin ve sportif bir karakter kazandırıyor. Kırmızıya boyanmış ön ve arka amortisörlerin yayları ve selenin kontrastlı dikişleri gücünü ve agresifliğini arttırıyor. Resmi tamamlamak için, papatya şekilli ön fren diskleri ve alüminyum eklerle donatılmış taban plakası standart olarak sunulmaktadır.

Yolda konfor

Konforlu ve son derece işlevsel. Selenin, iki ayrı seviyede oturulacak şekilde yeniden tasarlanması sayesinde, zemine dayanma daha kolay ve daha güvenli olacak ve benzersiz bir sürüş rahatlığı sağlayacak. Bunun yanı sıra, gövdenin içine mükemmel bir şekilde katlanan pratik dışarı çekilebilir ayak dayama yerlerinin varlığı sayesinde, yolcunun konumu da tamamen rahat ve huzurlu olacak. Ayrıca, en tehlikeli zeminlerde bile daha fazla güvenlik sağlayan ASR (Acceleration Slip Regulation) çekiş kontrollü entegre ABS kilitleme önleyici fren sistemi ile de donatılmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

MOTOR

I-GET MOTOR, TEK SİLİNDİRLİ, 4 ZAMANLI 4 SUBAPLI

SİLİNDİR HACMİ

330 CC

MAX GÜÇ

22.2 KW 8.250 DEVİRDE

MAX TORK

29 NM 6.250 DEVİRDE

BESLEME

ELEKTRONİK ENJEKSİYON

SOĞUTMA

SIVI

DEBRİYAJ

DEĞİŞKEN AKIŞLI AKTARIŞ SİSTEMİ

VİTES

YAĞLI TİP ÇOK DİSKLİ

ARKA FREN

HİDROLİK KONTROLLÜ 240 MM ÇAPLI DİSK KOMBİNE FRENAJ

ÖN FREN

HİDROLİK KONTROLLÜ 258 MM ÇAPLI 2 DİSK

JANTLAR

ÖN LASTİK 110/70-13 ARKA LASTİK 140/70-14

UZUNLUK

2.225 MM

GENİŞLİK (EN GENİŞ YER)

800 MM

AKS ARALIĞI

1.540 MM

SELE YÜKSEKLİĞİ

790 MM

YAKIT DEPOSU

12 LİTRE

EGZOST ÇIKIŞI

EURO 4

GALERİ

Tüm Versiyonları Keşfedin

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü