MP3 530 Exclusive

EXCLUSIVE BLUE

200.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Nisan ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Yeni MP3 Piaggio'nun nefes kesen görünümü, gücü öne çıkaran mükemmel tasarımla buluşuyor.

Piaggio’nun titizlikle yürüttüğü araştırmaların ürünü olan 530 cc’lik yüksek performanslı MP3’ün motor bloğu gücü önemli ölçüde artırırken; daha yumuşak, daha çevik ve daha konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor.

Böylece ‘Gürültü, Titreşim ve Sertlik’ (NVH) ortadan kalkarken, sürüşte mükemmellik bir standart hale geliyor.

Yeni tasarımıyla Piaggio MP3, şehir ile aynı dili konuşur. O, günlük işe gidip gelişleri heyecan verici yolculuklara dönüştürmek için tasarlanmıştır. Yumuşak ama cesur çizgiler, ilerlemenin cazibesinden yararlanan güçlü bir siluet ve keşfedilmemiş bir geleceğe doğru yarışan bir metropol oluşturur. Sadece şık ve konforlu bir araç kullandığınızı hissetmekle kalmayacak, aynı zamanda teknoloji, mühendislikteki yenilik ve gelecekteki tasarımın bir karışımına tanık olacaksınız. Eşsiz özelliklerin mükemmel birleşimi gün boyu size eşlik edecek.

BLIS (Kör Nokta Uyarı Sistemi), Piaggio'nun sürekli yaptığı araştırmaların en son kilometre taşıdır.

Yeni Piaggio MP3 530 Exclusive, kendi kategorisinde elde ettiği yüksek derecede güvenilirlik sayesinde yeni güvenlik standartlarına ulaştı. Teknolojik olarak gelişmiş radarı, yeni Piaggio MP3’ün gerisini sürekli olarak izleyerek kör noktalarda araç varsa sürücüyü uyarıyor.

Ama hepsi bu kadar değil. Yeni MP3 530 Exclusive çok sayıda yeni teknolojik özelliğe sahip. Geri sürüş ve park için arka kamera, telefonunuz için size daha sofistike ve kolay bir GPS görünümü sağlayan bir bağlantı sistemi de mevcut.

Yeni Piaggio MP3 530 Exclusive’de her şey sizin daha konforlu hissetmeniz için tasarlandı.

GALERİ

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü