MEDLEY 150

NERO ABISSO

Ürün bedelinin %80'ine kadar kredi kartına vade farksız 10 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Temmuz ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Teknoloji Meraklısı

Piaggio Medley 150 i-get, 12,4 kW gücü ve düşük yakıt tüketimi ile orta yüksek tekerlek segmentindeki en güçlü motosikletlerden biri.
Her şeyi anında kontrol altında tutmayı kolay ve güvenli hale getiren yeni bir tam LED gösterge paneli ile teknoloji meraklısı yeni Medley 150’yi keşfetmeye hazır mısınız?

360° güvenlik

Önde 16” ve arkada 14” olan tekerlek çapı ile olağanüstü dengeli ve keyifli bir sürüş Medley ile seni bekliyor.
Bosch çift kanallı ABS fren sistemi, yüksek sürüş güvenliği ve düşük kavrama yüzeylerinde daha keyifli bir sürüş için çekiş kontrolü sağlıyor.

Start - Stop Özelliği

Piaggio Medley 150 i-get tarafından kullanılan Stop-Start sistemi, RISS (Regülatör İnvertörü Başlatma ve Durdurma Sistemi) olarak adlandırılır. Bu sistem, motoru durduktan sonra 1-5 saniye içinde otomatik olarak kapanacak şekilde tasarlanmıştır. Start – Stop özelliği ile Medley’i kullanırken yakıt tüketimini dert etmeyeceksiniz.

Kıvrımların gücü

Ön kısmın çekici kıvrımı konik arka bölümle mükemmel şekilde dengelenerek daha dinamik, işlevsel bir görünüm yaratır. Yakıt deposu ayak boşluğunun altında yer alırken, yüksek tekerlekli bir motosiklette çığır açan bir tasarımla iki adet tam kapalı kaskın yerleştirilebileceği bir sele altı saklama bölmesi mevcuttur.

Dijital LCD gösterge paneli

Yepyeni tamamen dijital LCD gösterge paneli, yakıt tüketimini, pil ömrünü, şarj durumunu ve bir dizi diğer seyahat ayrıntılarının yanı sıra bu tür bir scooter’dan bekleyebileceğiniz tüm bilgileri görüntüler.

Far ve Full LED DRL

Yeni LED ön far, yeniden tasarlanan gidonun ortasında bulunan bir başka ayırt edici özelliktir. Bu, daha fazla güvenlik için görüş mesafesini önemli ölçüde artırır. Ön ve arka konum lambaları da LED'dir.

ABS-ASR

Her bir tekerleğin üzerine yerleştirilen ve hızını ve yavaşlamasını anında okuyan bir sensör ve ton tekerleği ile etkinleştirilen ABS ile güvenlik ön planda. Bu, tekerlek tıkanmasını önler ve olağanüstü denge sağlar. Dahası, Euro 5 uyumlu Medley artık kaygan yüzeylerde daha iyi tutunma ve güvenlik için çekiş kontrolü içeriyor.

Ergonomik sele

Sele, sürücü ve artçı için daha aerodinamik ve çıkarılması daha kolay olan yeni geri çekilebilir ayak tahtalarından yararlanır. Bunlar ayrıca, titreşimleri azaltma ve ayağınızın kaymasını önleme gibi ikili bir işlevi olan kauçuk bir ek ile birlikte gelir. Sele, gidon üzerindeki kullanışlı bir düğme ile kontrol edilen elektrikli açıklığa sahiptir.

Torpido gözü

Bacak koruyucusu, oturan sürücü tarafından kolayca erişilebilen geniş bir torpido gözüne sahiptir. Stili, gidonun arkası ve sele ile eşleşerek bir otomobil gösterge paneline benzer bir ortam yaratır. Akıllı telefonunuzu şarj etmek için kullanışlı, dahili bir USB soketi de vardır. Bacak siperi arka plakasında da kullanışlı, geri çekilebilir bir çanta kancası bulunur.

START&STOP

Start-Stop işlevi, durma sırasında motoru otomatik olarak kapatır, yalnızca yakıt tüketiminden tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda marş motoruna gerek olmadığı için tekrar yola çıktığınızda gürültüyü de azaltır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

MOTOR

"Çalıştır-Durdur" sistemine sahip tek silindirli, 4 zamanlı Piaggio i-get

MOTOR KAPASİTESİ

155 cc

ÇAP X STROK

58 mm / 58,7 mm

AZAMİ GÜÇ

8750 dev/dk'da 12,4 kW

AZAMİ TORK

6500 dev/dk'da 15 Nm

DAĞITIM

Tek üstten eksantrikli (SOHC) - 4 supap

SOĞUTMA

Sıvı

YAKIT SİSTEMİ

Elektronik enjeksiyon

YAĞLAMA

Islak karter

MARŞ MOTORU

Elektrikli

ŞANZIMAN

Tork sunuculu otomatik sürekli değişken şanzıman (CVT)

DEBRİYAJ

Otomatik santrifüjlü kuru debriyaj

ŞASİ

Preslenmiş desteklerle birlikte çelik boru tek beşikli yapı

ÖN SÜSPANSİYON

Teleskopik hidrolik çatal

ARKA SÜSPANSİYON

Hidrolik çift hareketli amortisör, 5 konumlu yay ön yükleme ayarı

FREN SİSTEMİ

Bosch iki kanallı ABS 10.0

ÖN FREN

Ø 25,4 mm çift pistonlu sürgülü fren kaliperi kullanılan Ø 260 mm disk fren

ARKA FREN

Ø 22 mm çift pistonlu sürgülü fren kaliperi kullanılan Ø 240 mm disk fren

ÖN LASTİK

Tubeless 100/80-16"

ARKA LASTİK

Tubeless 120/70-14"

SELE YÜKSEKLİĞİ

799 mm

AKS MESAFESİ

1395 mm

BOŞ AĞIRLIK

136 Kg

YAKIT DEPOSU KAPASİTESİ

7 litre (1,5 litre yedek depo dahil)

YAKIT TÜKETİMİ (WMTC DÖNGÜSÜ)

41 km/lt

CO2 EMİSYONU

59 g/km

EMİSYON UYUMLULUĞU

Euro 5

GALERİ

VİDEO

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü