Beverly Deep Black 400

NERO METEORA

250.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Mayıs ayı yasal metni okumak için tıklayın.

İlginin merkezine yolculuk

Gittiğiniz her yerde bakışlar Piaggio Beverly Deep Black 400 üzerinde olacak.
Parlak siyah ayrıntılarla donatılmış mat siyah, yenilikçi, zarif tasarım ve her koşulda fark edilmenizi sağlayan canlı, güçlü bir motor.
Piaggio Beverly Deep Black 400

KULLANIŞLI TEKNOLOJİ

Motosikletin "Kumanda Merkezi", gidon üzerindeki ergonomik kontrollerle çevrili 5,5" LCD dijital ön panele ortalanırken, ışıklar ve göstergeler tamamen LED olarak tasarlanmıştır.

SİZİN İÇİN TASARLANDI

İçerisinde aydınlatma lambası bulunduran koltuk altı bagajı, iki jet kaskı alacak genişliktedir. Bu alan, yakıt deposu ve ayak boşluğunun ortasında bulunacak şekilde tasarlandı.

GELİŞMİŞ, YÜKSEK PERFORMANSLI MOTOR

Bir önceki seri Beverly 350’ye göre; Maksimum güçte %17'lik artış, maksimum torkta %30'luk artış ve Euro 5 sertifikasıyla 400 cc motor. Beverly serisindeki en gelişmiş ve yüksek performanslı motosiklete hoş geldiniz.

PIAGGIO BEVERLY DEEP BLACK

Zarafet ve gücün birleşimiyle ortaya çıkan ve kategorisinde eşi benzeri olmayan bir motosikleti keşfetmeye hazır mısınız?

Piaggio Beverly'ye atlayın; siyahın zarafeti ile 400 cc Yüksek Performanslı Motorun muhteşem gücünün nasıl bir araya geldiğine tanıklık edin.

Onun karanlık güzelliği ve parlak siyah detayları olağanüstü performansla bir araya geliyor. Şehirde yol alırken, karşı konulmaz bir görünüme sahip olacaksınız.

Yenilikçi detaylar

Tam bir kaskı barındıracak kadar geniş bir sele altı bölmesiyle Piaggio 1+, kategorisinde bu kadar cömert bir saklama alanı sunan tek e-scooter'dır.
Piaggio scooter'ın geleneksel orantılarını takip eden koltuk-ayak boşluğu-gidon üçgeni ile ergonomik sürüş sağlar. Geniş ayak boşluğu konforlu bir sürüş pozisyonu yaratırken yolcular ayaklarını sağlam, katlanır ayaklıklara dayayabilir. Son olarak, kullanışlı bir çanta kancası ve bacak koruması arka plakasında su geçirmez kauçuk kaplamalı bir USB bağlantı noktası sürüş konforunu bir üst seviyeye çıkarır.

GALERİ

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ

Fiyat Teklifi Alın

Test Sürüşü